Kasutustingimused

Tellimuse vormistamine
 1. Leia sobiv toode 
 2. Ava sobiv toode. Sobivuse korral, “Lisa ostukorvi“. Kui soovid veel midagi tellimusele lisada, vali “Jätka ostmist”. 
 3. Ostukorvis nõustu kasutustingimustega.
 4. Vajadusel lisa juurde täpsemad soovid lilleseade kohta.
 5. Ostukorvi avanedes kontrolli oma valikud üle. Kui ostukorv sobib, jätka kassasse ja täida kliendi informtsiooni lahtrid koos kohaletometamise aadressiga.
 6. Liigu saatmisviisidesse, kus saad vali sobiva sobiva transpordiviis. Kui Sa soovid saata kulleriga lilled siis vali linnasisene või -väline transport, kui tahad ise poodi järgi minna, vali “Tulen poodi järele". Linnavälisel transpordil võta ühendust kauplusega.
 7. Sobivuse korral liigu “Makseviisidesse“.
 8. Täida kõik nõutud lahtrid. Linnasisese ja -välise transpordi puhul on vasakus tulbas Sinu andmed ja paremas tulbas Saaja andmed. Kui lähed ise lillepoodi järgi, küsime ainult Sinu andmeid.
 9. Vali pangalink, kinnita tingimuste lugemist linnukesega ning vajuta “Esita tellimus“
 10. Pangas soorita makse ning pärast tule “Tagasi kaupmehe juurde“.
 11. Õieti esitatud tellimuse puhul jõuab tellimus koheselt e-poodi ning tellimust täitvasse lillepoodi, samuti jõuab Sinu postkasti tellimuse kinnitusleht. 
 12. Kui kõik on korras, jää ootama tellimuse täitmist, kui miski läks valesti, anna kiirelt teada. Peale tellimuse täitmist, saadame Sinu postkasti selle kohta ka teavitav e-kiri.
 
Kõik Sinu erisoovid, mis puudutavad tellimust ,kirjuta oma tellimuse vormistamisel!

Kohale toimetamine

 • Teie tellimuse täitmine sõltub pühadest ja lahtioleku aegadest.
 • Me ei garanteeri kohaletoimetamist laupäeva pealelõunal, pühapäeviti ja riigipühadel.
 • Tellimuse kohaletoimetamine on võimalik ainult Helksiine Lilleäri lahtioleku aegadel
 • Me anname kohaletoimetamise kellaaja garantii vaid matuste ja pulmade puhul.
 • Tellimuste puhul haiglasse, palun märkige võimalusel osakonna ja palati number. Tellimuse kohaletoimetamine garanteeritakse ainult haigla vastuvõtulauani.
 • Tellimuste puhul hotellidesse, palun märkige toa number ja külalis(t)e nimi (grupp, paar jne). Tellimuse kohaletoimetamine garanteeritakse ainult hotelli vastuvõtulauani.
 • Tellimuste kohaletoimetamist telklaagritesse, sõjaväeosadesse, laevadele, sadamatesse ja lennujaamadesse ei saa garanteerida.

Palun kontrollige hoolikalt, et kohaletoimetamise aadress ja telefoninumber oleksid täielikud ja õiged. Me ei vastuta hilinenud kohaletoimetamise või kohale mitte toimetamise eest, kui selle põhjuseks on vale või ebatäpne aadress
Kui lillede saajat ei ole kohal, siis jätab lillepood teate ja püüab lillede saajat telefoni teel kätte saada. Kui lillepoel ei õnnestu lilli kohale toimetada ega 24 tunni jooksul lillede saajat leida, siis teavitame teid kättetoimetamise ebaõnnestumisest ja teid informeeritakse kas telefoni või e-posti teel, et tellimust ei olnud võimalik kohale toimetada. Kui saaja ei ole kohal, siis võib tellimust kohaletoimetav lillepood jätta lilled usaldusväärse kolmanda isiku (näiteks naaber, administraator, uksehoidja, matusebüroo vms) kätte. Sama kehtib ka muude asjade kohta, mille saatmine on eraldi kokku lepitud (kaardid, kingitused jmt).
Kui lillede saaja keeldub põhjuseta lilli vastu võtmast, siis tuleb arve täielikult tasuda.

Tellimuse kohaletoimetuse maksumus

Rakvere piires - 5 €

Lääne-Virumaa piires - 10€ - 20€, olenevalt kaugusest Rakverest

 • Rakverest kuni 15km - 10€ (näiteks Haljala, Uhtna, Kadrina..)
 • 15-20km - 15€ (näiteks Väike-Maarja, Viitna..)

Ise poodi järgi tulemine - 0 €

 

Ülejäänud asukohtade suhtes palun kontakteeridega kauplusega enne tellimuse vormistamist. Kauplusel on õigus tühistada Teie tellimus vale informatsiooni puhul.


Tellimise juhend e. kasutusjuhend
Helksiinelilled e-pood pakub teile mugavat võimalust osta lilli ja muid erinevaid tooteid meie valikust. Tellimusi e-poe kaudu saate esitada ööpäevaringselt. Ostetud lilledele ja muudele kaupadele võite ise järgi tulla või kasutada lillekulleri teenust, millega tellitud tooted jõuavad kohale teie poolt sisestatud aadressile. 
Juhime tähelepanu, et suurematel tähtpäevadel (emade-,naiste- ja sõbrapäeval ), kellaajaliselt tellimust ei täideta, kõik tellimused aga täidetakse päeva jooksu. Kullerteenust kasutades lisandub lõppsummale ka kullerteenuse tasu. Tellimisel e-poe kaudu saate esitada ööpäevaringselt.


Tellimuse vormistamine
Tellimust saab alustada lillede või kimbu valimisega.Meie e-poes olevate kimpude pildid on illustreerivad ning võivad erineda vastavalt aastaajale Lilled on hooajaline toode ja kõiki lilli/värvitoone ei pruugi alati kõigis kauplustes saada olla, mistõttu jätab lillepood endale õiguse vajadusel ja summa piires materjale asendada. Suuremate asenduste korral võtame. Saatjaga telefoni või e-maili teel ühendust, et asendus kokku leppida. Pühapäevaks tellimusi esitada ei saa (ainult varasemal kokkuleppel kauplusega. Kohaletoimetamine töövälisel ajal toimub eraldi kokkuleppel ja selleks on vajalik kauplusega eelnevalt kokkuleppida e-posti aadressil info@helksiinelilled.eu.

Tellimuse vormistamisel palume sisestada saaja täpsed andmed, sest meile edastatava info täpsusest ja õigsusest sõltub teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohale toimetamine. Kui ilmneb vajadus millegi täpsustamiseks, võetakse teiega ühendust telefoni või e-posti teel. Peale kontaktandmete sisestamist märkida ka tellimuse kättesaamis soov ,kas tulen ise järgi Helksiine lilleärisse LAADA 6b Rakveres või toob kuller kohale.

Makseviisid

Helksiine Lilleäri on isikuandmete vastutav töötleja, Teie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le. 

Maksevaluuta on euro (€) ning maksmine toimub läbi Eesti pangalinkide.


Kauba tagastamine
Kuna lillede puhul on tegemist kiiresti rikneva kaubaga, siis vastavalt Võlaõigusseaduse §-le 53 lg 4 p 4, ei ole müüjal kohustust kaupa tagasi võtta. Kui aga tellijal on mõjuv põhjus toote tagastamiseks, on Helkiine lilleäri valmis toote tagasi võtma kahe tunni jooksul peale tellimuse üleandmist. Tellimuse tagastamise korral peab tellija esitama tagastamise põhjuse. Kõik tagastamisega seotud kulud jäävad tellija kanda. Kui kaubal esineb puudusi, mis on tekkinud kauba valest käsitlemisest, siis kaupa tagasi ei võeta.

Kaebus tuleb esitada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui kaheteistkümne tunni jooksul peale puuduse tuvastamist. Kaebused lahendatakse kümne tööpäeva jooksul, alates kaebuse laekumisest ning lahendamise aluseks on tellimust kinnitavad dokumendid.
Kaebust ei lahendata, kui lilleäri esindaja tuvastab kaubal puudused, mis on tekkinud tellija süül. Helksiine lilleäri jätab endale õiguse tellimusest loobuda, tagastades tellijale kogu
makstud summa.
 
HELKSIINE LILLEÄRI
Helksiine MV OÜ
TEL ( 372 )3223055
E-post :info@helksiinelilled.eu
Laada 6 B ,Rakvere
REG.nr. 10267477